Spread the love

Jak wspierać rodzinę z chorobą przewlekłą w tle?

Drodzy!
W ramach stażu dydaktycznego na Uniwersytecie SWPS stworzyłam Poradnik, na który pomysł w głowie postał już dawno, ale nigdy nie było czasu na jego stworzenie.
Na szczęście staż okazał się owocny i odpowiednio mnie zmotywował.
Powstał więc Poradnik Jak wspierać rodzinę z chorobą przewlekłą w tle?

Dla kogo jest ten poradnik?
Tworzyłam Poradnik z myślą o młodych wspierających psychologach, pedagogach, nauczycielach, studentach. Osobach, które na swojej drodze mogą spotkać rodziców / rodzinę, w której dziecko zachorowało. Osobach, które potencjalnie powinny wiedzieć jak dać wsparcie, ale w rzeczywistości brakuje nam narzędzi i wiedzy. Na studiach niestety nie uczy się nas o czym rozmawiać z rodzicami / rodziną po diagnozie. Często dostajemy wskazówki jak pracować z dziećmi, jak uczyć je czytać, pisać, nadrabiać zaległości edukacyjne… niewiele jednak mówi się o braniu pod uwagę ich stanu emocjonalnego… Moim małym-wielkim marzeniem jest to by poradnik trafił do ludzi, którzy w swoją pracę zawodową mają wpisane wspieranie rodzin. Dlatego dzielę się nim z Wami.

Poniżej możecie zobaczyć jakie treści znajdują się w poradniku 🙂

Jak zdobyć Poradnik Jak wspierać rodzinę z chorobą przewlekłą w tle?
To nic trudnego!
Wystarczy, że klikniesz TUTAJ!
I już Poradnik pobiera się na Twój komputer.
Będę wdzięczna jak w ramach zasady wzajemności odwdzięczysz się i zaobserwujesz mój profil na Intagramie– tam na bieżąco staram się wrzucać informację o tym nad czym pracuję i co się u mnie dzieje 🙂

Mam nadzieję, że Poradnik okaże się dla Ciebie wartościowy 🙂
Dużo dobra dla Was!

Daria 🙂