Spread the love

Moje usługi

Zapraszam Cię do zapoznania się z aktualną ofertą usług.

Aktualnie najczęściej zajmuję prowadzeniem konsultacji rodzinnych oraz prowadzeniem szkoleniem dla rodziców oraz kadry pedagogicznej.
Właśnie trwają także prace nad innowacją społeczną mojego autorstwa- SEX&ASD- zapraszam Cię do poczytania o aktualnych inicjatywach w zakładce PROJEKTY.

Konsultacje i doradztwo

Prowadzę konsultacje i poradnictwo dla rodziców dzieci w normie rozwojowej oraz dla rodziców dzieci z wyzwaniami (niepełnosprawność intelektualna, spektrum autyzmu oraz inne zaburzenia rozwoju). Prowadzę także superwizje dla nauczycieli z przedszkoli i szkół podstawowych.

Warsztaty i szkolenia

Od ponad 7 lat prowadzę szkolenia i warsztaty dla pedagogów, terapeutów i rodziców. Tematyka warsztatów jest zróżnicowana, najczęściej dotyczy edukacji i terapii dzieci z zburzeniami rozwoju oraz podnoszenia kompetencji rodzicielskich.

Terapia

Specjalizuję się głównie w terapii dzieci z zaburzeniami komunikacji oraz dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu. Pomagam wprowadzać do życia rodziny alternatywne i wspomagające systemy komunikacji (AAC), prowadzę konsultacje z zakresu rozwoju poznawczego, edukacyjnego, społeczno- emocjonalnego oraz z zakresu funkcjonowania seksualnego.

Spotkajmy się!

Jeśli chcesz porozmawiać o swojej rodzinie, o rozwoju Twojego dziecka lub chciałbyś zorganizować warsztaty z moim udziałem- zapraszam Cię do kontaktu.