Spread the love

Poznajmy się!

Witaj! Nazywam się Daria Mastalerz- Cwudzińska.
Jestem psycholożką, pedagożką specjalną, a także logopedką.

Źródłem mojego podejścia w pracy jest i zawsze była pedagogika specjalna- jako pierwszy kierunek studiów wyższych, w dużym zakresie wpłynęła na formę pracy terapeutycznej i mojego podejścia do dzieci i rodziców- formę pełną empatii, dociekliwości, ciągłych poszukiwań.


W pracy z rodzicami, dziećmi i kadrą pedagogiczną staram się wskazać zasoby jakie posiada rodzina oraz nauczyciel, podkreślić Wasze mocne strony. Wspólnie zastanawiamy się nad przyczynami trudności jakie Was spotkały, szukamy odpowiedzi na nurtujące Was pytania.


W terapii z rodzinami poszukuję najbardziej optymalnego celu wspólnie z Wami. Nie istnieje bowiem dobra terapia bez współpracy z całym systemem rodzinnym. Nie wystarczy bowiem „wysłać” dziecka na terapię – by osiągnąć oczekiwane efekty wymaga to udziału całej rodziny 🙂


W swojej pracy wykorzystuję podejście systemowe, narracyjne, a także elementy terapii poznawczo- behawioralnej oraz podejścia oparte na uważności (mindfulness) i samowspółczuciu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego zajrzyj TUTAJ.

Osoba to płynny proces, nie stały i statyczny byt; płynąca rzeka zmian, nie blok z solidnego materiału; stale zmieniająca się konstelacja możliwości, a nie ustalona ilości cech.

– CARL ROGERS –

Spotkajmy się!

Jeśli chcesz porozmawiać o swojej rodzinie, o rozwoju Twojego dziecka lub chciałbyś zorganizować warsztaty z moim udziałem- zapraszam Cię do kontaktu.